Візуальний Щоденник
Пакет підписки на місяць для регулярного тренування візуальних та інтелектуальних м'язів ілюстратора
Сумління:
Чому ти нічого не робиш? Коли ти нарешті почнеш малювати щодня?
Ілюстратор:
Ну... еммм... бу (
Знайома ситуація? Я займаюсь ілюстрацією та дизайном більше 10 років і у мене доволі систематично стаються періоди, коли я, наче робот, механічно виконую мінімально необхідну роботу та не малюю і не думаю "для себе". Взагалі. Мене це страшенно мучить, але я просто не можу змусити себе почати це робити. Профілактичний відпочинок, звичайно, також потрібен, але доволі часто тривалість цих "творчих засух" набагато перевищує корисну. Щоденне розмірковування та візуалізація поза межами робочих завдань профейсійно необхідна ілюстраторам та дизайнерам. Ця практика дуже схожа на заняття спортом або на будь-які інші важливі та корисні речі, які важливо робити регулярно, але режим порушується і щоб повернутись у форму потрібно набагато більше зусиль, ніж просто триматись графіку. Психологічно це досить важко, і як зі спортом, тренер та дисципліна тренувань може повернути в роботу набагато швидше, ніж титанічні (і, на жаль, часом затягнуто неефективні) зусилля для боротьби з собою. Саме для цього створений пакет Візуальний Щоденник: для цікавого та нескладного, але постійного тренування інтелектуальних м'язів, які відповідають за функціонування та розвиток ілюстратора. Візуальний Щоденник – це віртуальний спортзал для мозку, куди Ви можете потрапити в будь-який зручний для Вас час.
Варвара Перекрест
викладач, автор проекту
Що входить в пакет Візуальний Щоденник?
Регулярні вправи
Доступ до закритої Telegram-групи з усіма завданнями та матеріалами в ній, що були опубліковані з моменту початку дії Вашої неперервної підписки до моменту її переривання. Щотри дні в каналі публікуватиметься нове завдання для тренування різних аспектів візуального мислення та побудови нових професійних навичок.
Спілкування
Можливість завантажувати в канал свої виконані завдання відповідно до технічних правил та обговорювати з іншими учасниками свої та чужі роботи згідно з правилами спілкування.
Додаткові матеріали
Додаткові цікаві професійні матеріали, що допоможуть виконувати завдання краще та постійно рухатись вперед. Це може бути системний розбір результатів виконання окремих завдань, теоретичні та практичні текстові або відео-огляди, лекції, інтервью за різними професійними темами тощо.
Вибірковий фідбек
Він не є регулярним або обов'язковим та здебільшого стосуватиметься робіт для останнього актуального завдання в каналі, які завантажені упродовж перших двох днів з моменту його публікації на каналі.
Бонуси
Активні учасники каналу будуть заохочуватись бонусами – купонами на безкоштовний індивідуальний фідбек, знижками на інші пакети, безкоштовне продовження підписки тощо.
Що не входить в пакет?
1
Доступ до попередніх та майбутніх матеріалів із закритої частини пакету
що публікувались до початку дії Вашої підписки або будуть опубліковані після завершення її дії. Важливо: у разі тимчасового переривання підписки, доступ до попередніх матеріалів також буде недоступний.
2
Індивідуальний фідбек
для виконаних та завантажених завдань. Вибірковий груповий фідбек буде доступний в якості додаткових матеріалів. Також роботи можна обговорювати з колегами в каналі. В пакет входить нерегулярний вибірковий фідбек для актуального завдання в каналі. Додатково, Ви можете придбати пакет Індивідуальний Фідбек (coming soon).
3
Автоматичне продовження підписки
Для продовження підписки, оплата за наступний місяць має бути внесена та підтверджена до останнього дня дії пакету. Інакше пакет та його бонуси будуть анульовані та доступ до всіх матеріалів буде закритий. Ціни та правила надалі діятимуть як для нової підписки. Щоб уникнути проблем із запізненням продовженням підписки та зберегти всі бонуси, будь ласка оплачуйте за наступний місяць заздалегідь.

Ми працюємо над підвищенням зручності оплати і незабаром додамо можливість автоматичного подовження та оплати підписки.
Як почати навчання?
1
Зареєструватись
Будь ласка, уважно ознайомтесь з усією доступною інформацією про пакет та заповніть реєстраційну форму внизу цієї сторнінки. Упродовж двох робочих днів з моменту заповнення заявки Ви отримаєте підтвердження реєстрації та квитанцію для оплати на свою електронну пошту.
2
Оплатити рахунок
Оплата здійснюється банківським переказом за реквізитами, які Ви отримаєте після успішної реєстрації. Здійснити оплату можна у касі відділення будь-якого банку, через інтернет-банкінг Вашого банку, через термінали та мобільний додаток Приват24 (банк може брати комісію за переказ). Інструкції як оплатити за реквізитами різними способами тут.

Цей спосіб оплати трохи незручний у порівнянні з оплатою на картку, але наразі є єдиною прозорою можливістю для нас офіційно платити податки. Пізніше ми обов'язково додамо функцію зручнішої та швидшої оплати.
3
Надіслати підтвердження
Після успішної оплати, будь ласка надішліть фото квитанції або скріншот додатку, що підтверджує оплату. Підписка буде активована упродовж наступного дня після отриманого підтвердження та діятиме протягом одного календарного місяця.

Наприклад, якщо Ви зареєструвались 5 лютого, оплатили 10 лютого, надіслали квитанцію для підтвердження 14 лютого, то упродовж 15-16 лютого Ви отримаєте доступ до каналу, пакет діятиме з 16 лютого до 16 березня та за бажання має бути подовжений і оплачений до 16 березня.
4
Отримати доступ
Незабаром (зазвичай упродовж одного дня) після підтвердження оплати Ви отримаєте інструкції та все необхідне для доступу на свою електронну пошту. Зверніть увагу, що після відповіді-підтвердження та надання доступу до закритої групи, оплата за підписку не повертається.

У разі виникнення технічних проблем із доступом упродовж терміну оплаченої підписки з нашої вини та інформування про них в момент виникнення, ми подовжимо дію підписки на термін, в який цей доступ був відсутній з моменту інформування та до моменту усунення проблеми.
Якщо у Вас є запитання, пишіть на wethinkvisually@gmail.com
Технічні правила
Ви можете виконувати завдання в будь-якій техніці, що не суперечить обмеженням завдання. Завантажуйте виконані завдання у вигляді зображень в форматі jpeg. Рекомендований розмір: не менше 700px за меншою стороною та не більше 2000px за більшою стороною. Вказуйте чітко номер виконаного завдання. Всі текстові коментарі до своєї роботи публікуйте лише у вигляді текстового повідомлення в коментарях до зображення (ні в якому разі не розміщуйте текст на зображенні!). Якщо Ви використовуєте фотографії, намагайтеся попередньо відредагувати їх, щоб вони були пристойної якості, на них не було зайвого та було зрозуміло, що саме Ви хочете показати.
Правила спілкування
Наш навчальний простір створений для комфортного спілкування з однодумцями та позитивного творчого розвитку. Всі його учасники, незалежно від рівня підготовки, поглядів та смаків, мають відчувати себе безпечно та впевнено. Крім того, ми всі прагнемо отримувати якомога більше задоволення від життя та, зокрема, своєї професії. Будь ласка, будьте ввічливими, толерантними та конструктивними, підтримуйте та підбадьорюйте одне одного. Діліться своїми враженнями та асоціаціями від робіт колег, а замість суб'єктивної незваженої критики та демотивації, пропонуйте практичні поради та альтернативні шляхи. Будь-який прояв агресії або неповаги призведе до припинення Вашої підписки та доступу до всіх матеріалів без повернення оплати.
Інструкції з оплати за реквізітами
Відео-інструкція з оплати за реквізитами через термінали Приват
Відео-інструкція з оплати за реквізитами через інтернет-банк Приват24
Якщо Ви користуєтесь іншим банком і для Вашого рахунку доступна послуга інтернет-банкінгу, Ви зможете здійснити оплату подібним чином (скористайтесь інструкціями на сайті Вашого банку або подзвоніть на гарячу лінію).
Ви також можете скористатись онлайн-сервісами для переказів (наприклад, цього) або сплатити через касу банку особисто, скориставшись квитанцією.
Не забудьте вказати в полі "Призначення платежу" своє прізвище, контактний номер телефону, реєстраційний номер (який Ви отримаєте під час реєстрації) та "оплата за освітні послуги".


Готові почати підписку?
Made on
Tilda